O naszej Firmie

Działamy nieprzerwanie od 2011 roku. Historia Steel CNC w pigułce.

Park maszyn

Branże

Produkty

Technologie

Historia naszej firmy

Firma Steel CNC (początkowo Simerpol) powstała w 2011 roku pod produkcję części metalowych, dla głównego odbiorcy przemysłu rolniczego – w tym kierunku były zakupione pierwsze maszyny: Tokarka Force One, Frezarka Supermax YCM-V65A, Przecinarka Pegas Gonda 290×290 A-CNCF, Szlifierka do wałków i otworów Palmary Exiomax OCD-2040 oraz Prasa mimośrodowa PMS 160B o nacisku 160 T.

 

Byliśmy prężnie przygotowani na obróbkę, więc poskutkowało to dobrymi efektami. Pracując w małym zespole najlepszych fachowców z małą ilością maszyn, które poznaliśmy od podszewki, wypracowaliśmy naprawdę dobra renomę na rynku rolniczym. Chęć rozwoju skłoniła nas, by spróbować sił naszej firmy na rynku motoryzacyjnym. Tu powstało nowe wyzwanie, którego się podjęliśmy. Po rozpoznaniu rynku automotive i podpisaniu pierwszych kontraktów, zostały dokupione następne maszyny: Frezarka Trident TR 45E- dwie sztuki, Tokarka Haas ST 20 oraz Tokarka Doosan Lynx 220.

W kolejnych latach została zaadaptowana nowa część hali oraz dokupione kolejne maszyny CNC- wszystkie aktualnie posiadane przez nas urządzenia znajdują się w zakładce „Park maszyn”. Zostały również utworzone nowe miejsca pracy. Zaczęliśmy poszerzać swój asortyment od części rolniczych do części motoryzacyjnych po hydraulikę siłową. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów wciąż doskonalimy się w technologii obróbki skrawaniem.

O nas

Firma Steel CNC działa na rynku od ponad 8 lat. Dzięki nabytej wiedzy i doświadczeniu oferujemy profesjonalne podejście do klienta oraz produkty na najwyższym poziomie. W celu sprostania coraz wyższym wymaganiom rynku stale inwestujemy w rozbudowę parku maszynowego jak i narzędziowego, co pozwala nam zaoferować Państwu coraz szerszy zakres usług i możliwości.

Posiadane doświadczenie pozwala nam na realizację bardzo wymagających technicznie projektów dla rożnych gałęzi przemysłu. Wykonujemy pojedyncze elementy jak i całe serie podzespołów dla potrzeb większych koncernów produkcyjnych.

Dlaczego my

Jesteśmy bardzo ambitnym zespołem, który wciąż zdobywa nowe doświadczenia w dziedzinie obróbki skrawaniem. Nasz park maszynowy złożony z precyzyjnych maszyn CNC umożliwia szeroki zakres prac. Podejmujemy realizację zarówno dużych jak i małych zamówień- zawsze przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania. Jesteśmy elastyczni, jeżeli chodzi o terminy realizacji zamówień oraz inne wymagania klientów. Zapraszamy Państwa do kontaktu i składania zapytań ofertowych!

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie Państwu wyrobów jak najwyższej jakości, a satysfakcja klientów jest podstawą naszego działania. Produkcja opiera się na ciężkiej i uczciwej pracy ludzkich rąk oraz wyspecjalizowanych maszyn w celu uzyskania nieprzeciętnych rezultatów.
Misja firmy pozostaje niezmienna od lat, dzięki czemu od prawie dekady wykonujemy dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. Nieustannie jednak rozwijamy każdy segment działalności w celu dalszego doskonalenia naszych produktów oraz jakości obsługi.

Park maszyn

Frezarki

Tokarki

Szlifierka

Przecinarki

Prasy mimośrodowe

Gilotyna hydrauliczna

Maszyna współrzędnościowa cmm

Znakowarka laserowa

Chropowatościomierz

Wysokościomierze

Narzędzia metrologiczne

 

 

Branże

Przemysł metalowy

Przemysł maszynowy

Przemysł środków transportu

Przemysł chemiczny

Przemysł materiałów budowlanych

Przemysł elektrotechniczny i elektroniczny

Produkty

Elementy produktów seryjnych

Części maszyn

Oprzyrządowanie produkcyjne

Wałki

Tuleje

Śruby

Sworznie

Uchwyty

 

Technologie

Frezowanie CNC

Toczenie CNC

Szlifowanie CNC

Cięcie

Tłoczenie

Znakowanie laserowe

Pomiary